Ginekologia i położnictwo

Serdecznie zapraszamy do nowego Oddziału Ginekologiczno-Położniczegow naszym Szpitalu.

Nowa kadra lekarska. Kadra położnych uzupełniona o nowe wykwalifikowane położne z wieloletnim doświadczeniem. Wspaniały i profesjonalny zespół lekarzy neonatologów. Tomograf i mammograf znajdujące się w wyposażeniu szpitala. Cała baza sprzętowa szpitala do dyspozycji pacjentek.

ODDZIAŁ  POŁOŻNICZY

Bezbolesne porody w znieczuleniu.
Porody rodzinne.
USG 3D/4D-diagnostyka prenatalna ciąży.
Wszystko bez opłat- w ramach kontraktu z NFZ.
Wyłącznie sale dwuosobowe z łazienkami, zapewniające komfort pacjentkom.
Całodobowa opieka wykwalifikowanych specjalistów ginekologii i położnictwa,
specjalistów  neonatologii i wykwalifikowanych położnych oraz pielęgniarek neonatologicznych.
Do dyspozycji nowoczesny Oddział Neonatologiczny wyposażony w inkubatory, respiratory
oraz inny niezbędny sprzęt zapewniający noworodkowi pełne bezpieczeństwo.

ODDZIAŁ  GINEKOLOGICZNY

Wykonujemy operacje laparoskopowe przy udziale specjalistów z kliniki przy ulicy Szaserów w Warszawie.
( operacje usunięcia torbieli, usunięcia mięśniaków macicy, leczenie niepłodności i inne)
Wykonujemy zabiegi histeroskopii ( krwawienia w okresie przekwitania, zaburzenia hormonalne,
bolesne miesiączki i inne)
Wykonujemy operacje urologiczne ( nietrzymanie moczu, zaburzenia czynności pęcherza moczowego).
Wszystko bez opłat- w ramach kontraktu z NFZ.

Cały nasz personel dokłada wszelkich starań, aby pobyt na naszym Oddziale był miły i profesjonalny.

• Informatory i zgody na zabiegi operacyjne [pliki do pobrania]
  • KONTAKT:  tel.: 23 691 99 37
    23 691 99 00 wewn. 324

PRZEKAŻ 1%